O MNIE/KONTAKT

Miło Cię widzieć na moim blogu!

Tu Aga Pietrzyk – pasjonatka zdrowego stylu życia i magister dietetyki.

 

 

Dietetyk? Nie taki zwykły. Ooo nie!

Moje nietuzinkowe podejście do życia, pozwala mi wierzyć, że będąc dietetykiem roślinnym (#plantbased #wholefood), zainspiruję Cię do zmian na lepsze :). Jeśli łączysz w sobie dozę biegowego (sportowego!) szaleństwa, a kuchnia roślinna od dawna zaprząta Ci głowę, to miejsce właśnie dla Ciebie. Wspólnie uporządkujemy wszelkie żywieniowe i sportowe zawirowania. Nawet się nie obejrzysz, jak w kuchni zadzieje się magia, a treningi staną się największą przyjemnością!

Jak to było u mnie?

Sport to moje drugie imię 😉 Towarzyszy mi od dobrych paru lat, choć w czasach szkolnych, gdy moja dieta była w pełni mięsna, mogłam tylko pomarzyć o takim zapale do aktywności fizycznej.

Bieganie i joga – największa miłość! Rower, jako środek transportu. Wszelkiego rodzaju ćwiczenia wzmacniające. Niesamowicie wzbogaciły moją codzienność.

A zainteresowanie zdrowym odżywianiem?

Od zawsze wierzyłam, że to co wkładamy do ust, ma wpływ na jakość naszego życia. Odchudzałam się, „masowałam” – próbowałam osiągnąć ciało z okładki Voguea… Potykałam się i walczyłam uparcie, niczym baran (którym zresztą jestem). Wiele porażek za mną (!), jednak jak pompatycznie to nie brzmi – wstałam i z pełnym optymizmem chcę przekazywać swoją wiedzę może właśnie Tobie.

Idealna dieta. Idealna figura. One naprawdę nie istnieją. Każdy z nas jest na swój sposób idealny i niepowtarzalny. Dlatego też warto świadomie szukać swojego optymalnego sposobu odżywiania i ulubionej aktywności fizycznej.

Mam nadzieję, że blog ten pomoże Ci odnaleźć właściwą ścieżkę.

Swą wiedzę poszerzam na wielu płaszczyznach. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, uczestniczę w konferencjach, warsztatach webinarach, kursach, tych dietetycznych, jak również związanych z aktywnością fizyczną. Wreszcie, przekładam teorię na praktykę tworząc plany żywieniowe oraz współpracując ze wspaniałą Wilczogłodną, której podopiecznymi są osoby z zaburzeniami odżywiania.

Prywatnie jestem wielbicielką diety roślinnej, piękna natury i podróżowania, zaś weganizm nauczył mnie empatii nie tylko do zwierząt, ale przede wszystkim do samej siebie.

Zapraszam Cię tutaj jak najczęściej. Bez względu na przekonania, jesteś mile widzianym gościem! 

 

 

Zapraszam do dyskusji, polubienia fanpage na FB i IG oraz współpracy!

Kontakt: biegiemdolodowki@gmail.com