O MNIE/KONTAKT

 

Mam na imię Agnieszka i jestem dietetyczką. Nie taką zwykłą! O nie! Moje nietuzinkowe podejście do życia pozwala mi wierzyć, że będąc dietetykiem roślinnym (#plantbased #vegan #wholefood), zainspiruję Cię do zmian na lepsze.

Jeśli łączysz w sobie dozę biegowego (sportowego) szaleństwa, a kuchnia roślinna od dawna zaprząta Ci głowę, to miejsce właśnie dla Ciebie!
Wspólnie uporządkujemy wszelkie żywieniowe i sportowe zawirowania. Nawet się nie obejrzysz, jak w kuchni zadzieje się magia, a treningi staną się największą przyjemnością!

Bo sport to moje drugie imię! Towarzyszy mi nieprzerwanie od dobrych paru lat. 

Bieganie – największa miłość. Pływanie. Rower. Joga. Wszelkiego rodzaju ćwiczenia wzmacniające. Nie wyobrażam sobie bez nich życia!

A zdrowe odżywianie? U mnie to prehistoria. Odchudzałam się, „masowałam”, kombinowałam, próbowałam osiągnąć ciało z okładki Voguea… Potykałam się i walczyłam uparcie, niczym baran (którym zresztą jestem). Wiele porażek za mną (oj wiele!), jednak jak pompatycznie by to nie zabrzmiało – wstałam i jestem na dobrej drodze. Silniejsza i chętna by zmieniać świat.

Idealna dieta. Idealna figura. Nie istnieją!!!

Natomiast świadomy, optymalny sposób odżywiania – tak!

Wiedzę poszerzam na wielu płaszczyznach. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, uczestniczę w konferencjach, warsztatach webinarach, kursach, tych dietetycznych, jak również związanych z aktywnością fizyczną. Wreszcie, przekładam teorię na praktykę tworząc plany żywieniowe oraz współpracując ze wspaniałą Wilczogłodną, której podopiecznymi są osoby z zaburzeniami odżywiania.

Jestem propagatorką diety roślinnej. Weganizm nauczył mnie empatii, nie tylko do zwierząt, ale przede wszystkim do samej siebie.

Zaglądaj tutaj jak najczęściej. Bez względu na przekonania, jesteś mile widzianym gościem!

Bo sukcesem jest biec przez życie z głową…w chmurach 🙂

15304002_1280471121973217_877464497_o

Zapraszam do dyskusji i współpracy!

Kontakt: biegiemdolodowki@gmail.com