fbpx

O MNIE/KONTAKT

 

Cześć!

Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że jesteś zainteresowana dietą roślinną oraz odżywianiem w zgodzie z kobiecym rytmem. To wspaniała wiadomość!

Zanim zdecydujesz się na zatopienie w treściach bloga, zakup ebooka dla kobiet, skorzystanie z jadłospisów ze sklepu lub współpracę indywidualną, chciałabym jednak, żebyśmy poznały się bliżej.

Nazywam się Agnieszka Pietrzyk i prowadzę Biegiem do Lodówki. Już po nazwie możesz się zorientować, że fascynują mnie wszelkie zawiłości związane z tym, dlaczego sięgamy po dane produkty spożywcze ukryte w naszych lodówkach (często w błyskawicznym tempie ;)). Po 5 latach praktyki z podopiecznymi (głównie kobietami) zrozumiałam, że rozwiązując problemy dietetyczne nie mogę zamykać się na techniki stricte kojarzone z dietetyką (czytaj: jadłospisy). Są też inne drogi do głębszego zrozumienia mechanizmu powstawania złych nawyków żywieniowych. U kobiet to – chociażby burze hormonalne uwarunkowane genetycznie. Ustalenie dobrej rozpiski dietetycznej to jedno. Zauważenie i rozłożenie na czynniki pierwsze przyczyny problemu to drugie – równie istotne, o ile nie najistotniejsze.

Wśród podopiecznych jestem znana z roślinnych planów żywieniowych. Weganizm czy wegetarianizm stanowią dla mnie naturalny i zrównoważony sposób odżywiania, który potrafię dopasować do niemal każdej przypadłości. Nietolerancja strączków? Damy radę! Problemy z tarczycą? Ależ to jest do zrobienia. A może anemia i odwieczne „porady” lekarzy, żeby włączyć do diety mięso…wszystko jest do opanowania. Moje podopieczne szczęśliwie i w zdrowiu zachodzą w ciążę, żegnają się z obsesyjnymi myślami na temat „diety idealnej” i „idealnej ja”, odkrywają smaki, o jakich im się nawet nie śniło, a przede wszystkim obserwują swój cykl menstruacyjny, dzięki czemu łatwiej jest im podejmować rozsądne decyzje żywieniowe na co dzień 🙂

Mój ebook „W zgodzie z cyklem menstruacyjnym” jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, z którymi pracuję. To takie mini kompendium wiedzy wraz z roślinnymi przepisami – dobry duch i przewodnik na drodze ku zachowaniu kobiecej energii i zdrowia przez długie lata. Jeśli chcesz poczytać więcej o tym, jak z biegającej dietetyczki przeistoczyłam się w zapaloną joginkę i świeżo upieczoną nauczycielkę jogi (ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 Vinyasa Yoga w Studio Namaste Yoga z nauczycielami: Ulla Wilczyńska-Kalak, Mateusz Stańczak, Patrycja Gawlińska i Piotr Marcinów) – zapraszam Cię na mojego Instagrama, który kwitnie wraz z moim osobistym rozwojem.

 

Cieszę się, że tu jesteś.

Eksplozji kobiecości!

Aga (dumna pani swojej kobiecości)

 

 

Informacje o moim wykształceniu i kwalifikacjach znajdziesz TU.

 

EBOOK

LIDL 1700 KCAL
LIDL 2200 KCAL
BIEDRONKA 1800 KCAL
BIEDRONKA 2500 KCAL
WEGETARIAŃSKI ZERO WASTE 1700 KCAL
WEGAŃSKI ZERO WASTE 2100 KCAL
ROŚLINNA CIĄŻA I/LUB LAKTACJA 2400 KCAL
ROŚLINNY PRZY INSULINOOPORNOŚCI 1600 KCAL
ŻELAZO 2000 KCAL
TRIADA SPORTSMENEK

 

 

Zapraszam Cię do dyskusji, polubienia fanpage na FB i IG oraz współpracy  💛

Kontakt: biegiemdolodowki@gmail.com