fbpx

O MNIE/KONTAKT

 

Cześć!

Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że jesteś zainteresowana dietą roślinną oraz odżywianiem w zgodzie z kobiecym rytmem. To wspaniała wiadomość!

Zanim zdecydujesz się na zatopienie w treściach bloga, zakup ebooka dla kobiet, skorzystanie z jadłospisów ze sklepu lub współpracę indywidualną, chciałabym jednak, żebyśmy poznały się bliżej.

Nazywam się Agnieszka Pietrzyk i prowadzę Biegiem do Lodówki. Już po nazwie możesz się zorientować, że fascynują mnie wszelkie zawiłości związane z tym, dlaczego sięgamy po dane produkty spożywcze ukryte w naszych lodówkach (często w błyskawicznym tempie ;)). Po 5 latach praktyki z podopiecznymi (głównie kobietami) zrozumiałam, że rozwiązując problemy dietetyczne nie mogę zamykać się na techniki stricte kojarzone z dietetyką (czytaj: jadłospisy). Są też inne drogi do głębszego zrozumienia mechanizmu powstawania złych nawyków żywieniowych. U kobiet to – chociażby burze hormonalne uwarunkowane genetycznie. Ustalenie dobrej rozpiski dietetycznej to jedno. Zauważenie i rozłożenie na czynniki pierwsze przyczyny problemu to drugie – równie istotne, o ile nie najistotniejsze.

Wśród podopiecznych jestem znana z roślinnych planów żywieniowych. Weganizm czy wegetarianizm stanowią dla mnie naturalny i zrównoważony sposób odżywiania, który potrafię dopasować do niemal każdej przypadłości. Nietolerancja strączków? Damy radę! Problemy z tarczycą? Ależ to jest do zrobienia. A może anemia i odwieczne „porady” lekarzy, żeby włączyć do diety mięso…wszystko jest do opanowania. Moje podopieczne szczęśliwie i w zdrowiu zachodzą w ciążę, żegnają się z obsesyjnymi myślami na temat „diety idealnej” i „idealnej ja”, odkrywają smaki, o jakich im się nawet nie śniło, a przede wszystkim obserwują swój cykl menstruacyjny, dzięki czemu łatwiej jest im podejmować rozsądne decyzje żywieniowe na co dzień 🙂

Mój ebook “W zgodzie z cyklem menstruacyjnym” jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, z którymi pracuję. To takie mini kompendium wiedzy wraz z roślinnymi przepisami – dobry duch i przewodnik na drodze ku zachowaniu kobiecej energii i zdrowia przez długie lata. Jeśli chcesz poczytać więcej o tym, jak z biegającej dietetyczki przeistoczyłam się w zapaloną joginkę – zapraszam Cię na mojego Instagrama, który kwitnie wraz z moim osobistym rozwojem.

 

Cieszę się, że tu jesteś.

Eksplozji kobiecości!

Aga (dumna pani swojej kobiecości)

 

 

 

Informacje o moim wykształceniu i kwalifikacjach znajdziesz TU.

 

EBOOK

LIDL 1700 KCAL
LIDL 2200 KCAL
BIEDRONKA 1800 KCAL
BIEDRONKA 2500 KCAL
WEGETARIAŃSKI ZERO WASTE 1700 KCAL
WEGAŃSKI ZERO WASTE 2100 KCAL

 

 

Zapraszam Cię do dyskusji, polubienia fanpage na FB i IG oraz współpracy  💛

Kontakt: biegiemdolodowki@gmail.com