fbpx
JADŁOSPISY, NA SŁODKO, PRZEPISY, ROŚLINNIE, WYTRAWNIE

Jak interpretować cykl miesiączkowy? EBOOK jakiego nie było! (opinie czytelniczek)

Kochane kobietki!

Zapraszam was do odświeżenia i pogłębienia wiedzy o cyklu miesiączkowym.

Jeszcze nigdy nie było to wyjaśnione w tak logiczny sposób.

A do tego okraszone prostymi oraz niezwykle satysfakcjonującymi przepisami kuchni roślinnej.

W odnalezieniu balansu pomogą odpowiednio dobrane i naukowo udowodnione witaminy oraz składniki mineralne.

Koniec z multiwitaminami!

Wszystko jest w naturze – w idealnych dla nas proporcjach!

 

A tak mówi się o ebooku:

Żałuję że nie zaczęłam wsłuchiwać się w swoje ciało i nie miałam Twojego ebooka kilka lub kilkanaście lat temu. Zamiast pewne zmiany zrozumieć, poznać i się o nich dowiedzieć, a w rezultacie zaakceptować i się im przyglądać to ja z tym walczyłam, chciałam ujarzmić siłą to co się we mnie działo. I stąd te ciągle nieudane próby i jojo od kilkunastu lat. Naprawdę zainspirowałaś mnie i dałaś mi duża dawkę wiedzy. Dziękuję 🙂

Natalia

 

„Dziękuję, ebook jest w użyciu, już kilka przepisów przetestowałam i są pyszne. Taka forma korzystania z pojedynczych przepisów bardzo mi odpowiada, dlatego też zamówiłam jadłospis jako formę inspiracji do posiłków, bo przepisy z poprzednich jadłospisów już zrealizowałam i są to jedne z moich ulubionych posiłków.

Z ebooka zrobiłam już m.in. brokułowe bolognese, kanapki z hummusem i pieczonymi warzywami, złote curry, pudding orkiszowy, makaron na słodno. Wszystko w 100% moje smaki.”

Weronika

 

 

Kupiłam e-booka 😀 jest świetny, jak pierwsze strony zaczęłam scrollować to mówię, jaki zaje*isty 🙊💛

Mega, jesteś przykładem tego, co znaczy solidna i staranna praca nad ebookiem i oddanie go „z serca”.

Nie wiem od czego zacząć, czy najpierw przepisy czytać, czy pierwsze strony, bo tyle informacji 🙈🙈❤❤.

I  te sprawy, na co warto uwagę zwrócić przed czy w trakcie miesiączki, te witaminki i w ogóle.🙈🙈

Ale dobre buraczki serio 😀 tak jak Oskar za bardzo jakiś rzeczy wymyślnych nie lubi tylko już bardziej takie sprawdzone, to nawet tu powiedział że smaczne bardzo 😀 w sumie takie przepisy mogłyby wprowadzić wiele urozmaicenia takich codziennych obiadów w domach, bo niby wciąż buraczki, ale jednak smak całkiem inny 😀

Są ekstra i właśnie chyba dzięki temu że są tak skomponowane, człowiek poznaje te nowe smaki i się do nich przekonuje, no bo pyszne są po prostu:D dziękuje(my)!”

Roksana z Wegepsycholek

 

 

 

„Dania są proste i łatwe do przyrządzenia. Dodatkowo każdy przepis zawiera przelicznik miar, listę bazowych składników, cenne wskazówki i informacje, jakie substancje odżywcze dostarczamy naszemu ciału. A piękne fotografie dań nie tylko cieszą oko, ale także motywują do zdrowego odżywania.”

Bosonamacie – cała recenzja TUTAJ

 

 

„E-book prześwietny, jak zwykle zresztą to, co wychodzi z Twoich rąk! Bardzo podobają mi się przepisy w zgodzie z naszym cyklem!
Mój organizm działa w sposób typowy dla kobiety – 2-3 dni przed miesiączką czuję wilczy apetyt i mam ochotę ugryźć nawet krzesło, ale w większości udaje mi się to zwalczać i wybieram warzywa/gorzką czekoladę. Na szczęście nie jestem z tych, którzy lubią słodkie (raczej jestem fanem chipsów), ale to też ma swoje wady – niestety mój chłopak często ma na półce jakieś chrupki, więc czasem biorę miskę i kradnę mu trochę. Ale nigdy nie zjadam całej paczki 🙂 To chyba taka moja największa słabość. Z pomocą przychodzi Twój e-book i te przepisy naprawdę ratują – korzenne pancakes, roślinne omleciki to naprawdę „sztos”! Koniecznie w najbliższych dniach muszę spróbować filiżankę żelaznej mocy. 🙂
I bardzo dziękuję, że stworzyłaś ten e-book z myślą o wszystkich kobietach – treści są naprawdę przejrzyste i zrozumiałe. To bardzo ważne, żeby każda kobieta znała i była świadoma swojego organizmu.”

Ania

 

 

„Ebook jest rewelacyjny!
Przepisy spodobały się też mojej małej córeczce, alergiczce na bmk i jaja, więc wiele potraw z ebooka jest dla niej odpowiednich!
Bardzo dziękuję za fenomenalny produkt, który polecam swoim koleżankom!””

Agnieszka

 

 

„Placuszki ziemniaczane z sosem to wypas, bo ja uwielbiam placki 😀 Podaję w świat to, co dobre :)”

Kasia z Zycienabosaka

 

 

„Jestem pod niesamowitym wrażeniem ilości wiedzy i pracy jaką włożyłaś w stworzenie ebooka – w zgodzie z cyklem menstruacyjnym – wow! <3 dziękuję! Ma w sobie wszystkie informacje, których szukałam i do tego jest piękny!”

i.amrayofsun

 

 

 

Inwestycja w siebie – 49,00 zł

SKLEP

 

 

Chcesz, aby Twoje słowa poszły w świat?

Napisz do mnie na biegiemdolodowki@gmail.com

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply